odetchnij

Zapraszamy do malowniczej krainy - Pojezierza Wałeckiego

W skład ośrodka wchodzi 20 domków wypoczynkowych, wypożyczalnia rowerów turystycznych, sprzętu wodnego oraz strefa relaksu. Każdy domek przeznaczony jest dla 4 lub maksymalnie 6 osób.

Domy wybudowane zostały bezpośrednio nad jeziorem Trzebińskim w gminie Człopa. Zachodnia część gminy graniczy z Drawieńskim Parkiem Narodowym. Tereny leśne stanowią ok. 70% powierzchni gminy. Człopa obfituje w szlaki turystyczne:

W samej Człopie są 4 jeziora – Mały Staw, Jezioro Młyńskie Wielkie, Jezioro Miejskie oraz Trzebińskie (Jezioro Racze), a w okolicy znajduje się kilkanaście jezior. Szczegóły w zakładce Jeziora.

Dla pasjonatów kajakarstwa dostępne są rzeki Cieszynka, Korytnica i Drawa.

aktywny
wypoczynek

Dla miłośników spokoju oraz aktywnego wypoczynku

Na terenie obiektu zachęcamy do korzystania z miejsca na ognisko oraz altan do biesiadowania.
Każdy domek ma taras na poranną kawę lub wieczorny relaks.

Nasi goście za dodatkową opłatą mają możliwość korzystania z sauny fińskiej (suchej) oraz dwóch zewnętrznych ruskich bani.

W Bogdanka Park istnieje możliwość wypożyczenia rowerów miejskich trekkingowych oraz górskich i sprzętów wodnych tj. kajaki, rowery wodne. Szczegóły w cenniku.

Istnieje możliwość:

  •  wykupienia wyżywienia w restauracji w Człopie lub w postaci cateringu przywożonego do domku
  • kupienia ryb z wędzarni np. łosoś, węgorz, jesiotr, pstrąg, halibut.

Dworek Bogdanka

Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu​

Kilka minut spacerem od Bogdanka Park znajduje się Dworek Bogdanka.  Oferujemy Państwu do wynajęcia pokoje z łazienkami. Na terenie posiadłości udostępniamy dla naszych gości dwa mniejsze zarybione stawy oraz malowniczy wąwóz, który prowadzi do trzeciego dużego stawu o powierzchni ok. 3 ha. Istnieje możliwość wykupienia zezwolenia na połów ryb. O szczegóły zapytaj w biurze Bogdanka Park.

Pamiętaj, że obcowanie z naturą sprzyja szybszej regeneracji. Zapraszamy do Bogdanka Park!